Lojistik Çözümleri

Kargo şirketlerinin teknik altyapılarıyla entegre olan sistemimiz sayesinde sipariş alımından teslimata, tüm süreç yönetimi her adımda kusursuz işliyor.

Lojistik şirketlerinin teknik alt yapısıyla sağladığımız uçtan uca entegrasyon sayesinde; bir ürünün satın alımının gerçekleşmesiyle birlikte, dijital sipariş takibimiz anında başlar. Hazırladığınız siparişin kargo şirketi tarafından kurumunuzdan alınması, siparişin durumunun her süreçte alıcıya bildirilmesi ve teslimat bilgilendirme süreci, Pratik E-ticaret Sistemleri’nin kuracağı altyapı ile dijital platformda, online yönetilir ve takip edilir.

Dört Adımda Lojistik Entegrasyon

Tek tuş ile sipariş

Hazır olan siparişler kargo şirketine bildirilir, bunların kapıda ödeme ya da peşin ödeme olup olmadığı ve adres bilgisi eksiksiz olarak aktarılır.

"Siparişiniz kargoya verildi" bilgisi

Kargo görevlisi e-ticaret şirketinin deposundan ürünü alır ve bunu kargo şirketinin deposuna ulaştırılır. Pratik E-ticaret Sistemleri’nin teknik alt yapısıyla entegre barkod sistemi sayesinde siparişin kargoya verildiği, SMS ve/veya e-posta ile alıcıya bildirilir.

Anlık sipariş durumu kontrolü

Teslimat için yola çıkarılan kargo, Pratik E-ticaret Sistemleri’nin lojistik entegrasyonu sayesinde her an alıcı tarafından takip edilebilir.

Ürünün teslim edildiği bilgisi

Ürün alıcıya teslim edilir edilmez, "Satın aldığınız ürün adresinize teslim edilmiştir." bilgisi e-posta ve/veya SMS yoluyla kendisine ulaştırılır.

Teknik altyapımız ile entegrasyon sağladığımız lojistik firmaları

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Çerez Politikası Kabul Ediyorum
×
Merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.