Ödeme Sistemleri Çözümleri

Kusursuz işleyen ödeme sistemleriyle rahat ve güvenli bir e-ticaret platformu sağlıyoruz. Bu hizmet ile sizin memnuniyetinizin, müşterilerinizin memnuniyeti ve sadakati anlamına geldiğini iyi biliyoruz.

E-ticaret sistemlerinde ödeme süreci en önemli aşamalardan biridir. Yaptığımız çalışmalar ve deneyimlerimiz göstermektedir ki bu alandaki herhangi bir aksaklık, müşterilerinizin düzenli alışveriş alışkanlığının kesintiye uğraması riskini beraberinde getirir.

Pratik E-ticaret Sistemleri olarak biz; sanal pos, 3D sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktayız. Bu entegrasyon hem ödeme sürecinin sorunsuz ilerlemesi hem de işlemlerin kayıt altına alınarak kullanıcı dostu çözümler sunulması ve olası sorunlara hızlı çözümler üretebilme kabiliyeti anlamına gelir.

Entegre Olduğumuz Ödeme Sistemleri

Entegrasyonumuz bulunan bu ödeme altyapıları ile tek başvuruda birçok banka pos’una sahip olabilirsiniz.

Entegre Olduğumuz Banka Sistemi

Bankalar arasında küçük farklar görülebilmekle birlikte, provizyon-ön provizyon seçimleri yapılabilir. Ödeme alımlarında 3D secure (güvenlik) sistemi, doğrudan çekim şeklinde alıcının seçimine bırakılabilmektedir.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Çerez Politikası Kabul Ediyorum
×
Merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.